Luana veshur me fustan ngjyrë vjollce mahnit me dukjen në setin e ri fotografik

Këngëtarja ka mahnitur me paraqitjen e fundit.

Luana Vjollca vazhdimisht di se si t’i mbajë aktiv fansat e saj me postime të ndryshme.

Dhe, sot ka publikuar foto të reja në të cilat është shfaqur me stil dhe atraktive me fustanin e saj ngjyrë vjollce.

“Luanesh ngjyre Vjollce”, shkroi në përshkrimin e postimit të sapo publikuar.

Ndryshe, moderatorja vazhdon të mbetet një nga emrat e komentuar në media rozë.

https://www.instagram.com/luanavjollca/?utm_source=ig_embed&ig_rid=9a2b2fa8-4d98-42cc-b5bf-3f4f9fe8d02d

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey