Luana vishet e tëra në të zezë, por me këtë detaj la ‘gojëhapur’ të gjithë

“Bllokadat e negociatave janë normale, s’ka zgjedhje të reja”

Ajo është një prej moderatoreve dhe këngëtareve më tërheqëse në Kosovë e Shqipëri.

Është fjala për Luana Vjollcën që po bëhet çdo ditë e më e pëlqyer për publikun, përcjell ORAinfo.

Luana është gjithmonë e përfolur në publik e medie rozë.

Atë e gjejmë shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur e tëra në të zezë, e beli i saj i hollë mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

“Bllokadat e negociatave janë normale, s’ka zgjedhje të reja”

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey