Luana Vjollca: “Faleminderit për mbështetjen, 13 vite karrierë”, fansat i kthehen keq

Është njëra ndër këngëtaret më të komentuara të momentit, Luana Vjollca ka marr vëmendjen e të gjithëve me bashkëpunimin me këngëtarin e njohur botëror Faydee.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale duke ndarë me ndjekësit e saj momente nga jeta profesionale dhe atë të përditshme, shkruan Insajderi.

Luana së fundmi ka ndarë një shkrim duke i falenderuar fansat për mbështetjen që i kanë dhënë.

“Work Hard , Stay Humble! Faleminderiit per gjithe dashnin qe ma keni dhene ne 13 vite karriere.Shume gjera te bukura e te medha jane rruges…”, ka shkruar këngëtarja.

Fjolla Morina flet për koncertin -18: Edhe kur erdhi Rita Ora kishte fëmijë
Fjolla Morina flet për koncertin -18: Edhe kur erdhi Rita Ora kishte fëmijë

Ndërsa fansat ishin ata që kanë bërë komente të ndryshme e duke i thënë se kur i bëri këto vite karrierë.

Fjolla Morina flet për koncertin -18: Edhe kur erdhi Rita Ora kishte fëmijë
Fjolla Morina flet për koncertin -18: Edhe kur erdhi Rita Ora kishte fëmijë

Fjolla Morina flet për koncertin -18: Edhe kur erdhi Rita Ora kishte fëmijë
Fjolla Morina flet për koncertin -18: Edhe kur erdhi Rita Ora kishte fëmijë

The post Luana Vjollca: “Faleminderit për mbështetjen, 13 vite karrierë”, fansat i kthehen keq appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 25, 2019 3:46 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147093
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit