Luana Vjollcën e krahasojnë me këngëtaren serbe

Luana Vjollcën e kanë krahasuar me një këngëtare serbe, krahasim ky që u bë pas bashkëpunimit me këngëtarin Faydee.

Mirëpo edhe paraqitja e saj e jashtme ka lënë ‘nam’ te disa media të huaja, të cilat e kanë krahasuar atë me këngëtaren serbe Jelenu Karleušu.

Rona Nishliu është bërë nënë
Rona Nishliu është bërë nënë

Disa nga mediat boshnjake i kanë kushtuar artikuj Luanës dhe ishte vetë këngëtarja a jo e cila e ka publikuar një postim në Instagram.

The post Luana Vjollcën e krahasojnë me këngëtaren serbe appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 25, 2019 3:46 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147109
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit