Luksi i Adelina Tahirit, vetura e saj kushton plotë 150 mijë euro!

Këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri, është një emër shumë i komentuar për jetën që bën.E rrethuar nga luksi, Adelina Tahiri ka prezantuar veturën e saj të re të tipit Mercedes S Class, e cila arrin shifrën deri në 150 mijë euro, shkruan GazetaBlic

Kujtojmë se, Adelina Tahiri ka kohë që është martuar dhe është bërë nënë e një djali të quajtur, Jon.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey