Lule Mustafa ekspozon këmbët nga vetura

Lule Mustafa shfaqet provokuese nga vetura.

Lule Mustafa në shumë raste kalon në lajm.

Ajo me pozat e shumta që publikon, në çdo kohë merr vëmendje të madhe, shkruan Kosovarja.

Edhe sot, duke vozitur veturë ajo shfaqet provokuese me fustanin e shkurtër.

Po ashtu, si gjithmonë kujdesi në flokë dhe fytyrë nuk i mungon.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey