Lule Mustafa vendos grim të rëndë, ky detaj merr vëmendjen

Lule Mustafa shkëlqen me rregullimin në fytyrë.

Lule Mustafa është një ndër këngëtaret që është shumë pak aktive në rrjete sociale.

Ajo në shumë raste duket bukur dhe merr vëmendje me imazhet e rralla që publikon, shkrua Kosovarja.

Pasi që njihet me bukurinë që ka, në çdo kohë duket bukur.

Edhe këtë herë, me një grim të thjeshtë shikojeni fytyrën e saj.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey