Lulja ‘shkrihet’ nga gëzimi, Meda i bën dhuratë veturë luksoze

Këngëtari i mirënjohur, Mehdin Përgjegjaj dhe gruaja e tij , Lulja, po vazhdojnë të jenë tejet të përfolur në publik.

Çifti janë gjithmonë të komentuar për jetën e tyre private, përcjell ORAinfo.

Ata nuk hezitojnë të jenë aktivë në rrjete sociale ku posdedojnë me mijëra ndjekës.

Meda çdo herë është treguar i kujdesshëm ndaj gruas së tij.

E se fundmi ai e ka shpërblyer atë me një dhuratë të madhe.

Hiq me pak se një veturë luksoze të tipit Mercedes.

Lulja ka publikuar momentin kur ka pranuar dhuratën e madhe nga Meda.

Madje ajo nuk është përmbajtur nga gëzimi duke ju hedhur në përqafim Medës. /ORAinfo/

Pamje:

Këngëtari i mirënjohur, Mehdin Përgjegjaj dhe gruaja e tij , Lulja, po vazhdojnë të jenë tejet të përfolur në publik.

Çifti janë gjithmonë të komentuar për jetën e tyre private, përcjell ORAinfo.

Ata nuk hezitojnë të jenë aktivë në rrjete sociale ku posdedojnë me mijëra ndjekës.

Meda çdo herë është treguar i kujdesshëm ndaj gruas së tij.

E se fundmi ai e ka shpërblyer atë me një dhuratë të madhe.

Hiq me pak se një veturë luksoze të tipit Mercedes.

Lulja ka publikuar momentin kur ka pranuar dhuratën e madhe nga Meda.

Madje ajo nuk është përmbajtur nga gëzimi duke ju hedhur në përqafim Medës. /ORAinfo/

Pamje:

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey