‘Lutemi për Tetovën’, Basha reagon për tragjedinë në spital: Në këtë ditë tragjike i bashkohem dhimbjes së familjarëve, Zoti u dhëntë forcë!

Kreu i PD Lulzim Basha ka reaguar pēr tragjedine e ndodhur ne spitalin e Tetoves ku si pasoje e flakeve dyshohet te kene humbur jeten 20 persona.

‘Pikëlluese lajmet e hidhura qe vijnë nga Tetova. Në këtë ditë tragjike i bashkohem dhimbjes së familjarëve dhe të afërmve të viktimave e ju shpreh ngushëllimet më të sinqerta.

Zoti u dhëntë forcë për ta përballuar këtë tragjedi. Shërim të shpejtë të lënduarve. Lutemi për Tetovën!’- shkruan Basha ne nje postim në twitter.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey