‘Ma e mira’ – DJ PM, Dagz, Lumi B dhe Ermal Fejzullahu publikojnë këngën e re

DJ PM, Dagz, Lumi B dhe Ermal Fejzullahu sot kanë lansuar projektin e ri muzikor.

Titulli i kësaj këngë mban emrin “Ma e mira”, ku për tekstin është përkujdesur Lumi B dhe Gesko.

Projekti muzikor është kompletuar edhe në aspektin vizual ku artistët vijnë me paraqitje atraktive.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey