Macron harron Melanian, puthje dhe përqafime me presidenten bukuroshe të Finlandës (FOTO)

Sharing is caring!

Presidenti francez, Emmanuel Macron është fotografuar shumë pranë presidentes së Finlandës në Samitin e Bashkimit Europian.

41-vjeçari Macron dhe 34-vjeçarja Sanna Marin u takuan në Bruksel, ku nuk munguan batuat, puthjet dhe përqafimet mes tyre.

Marin është presidentja më e re në botë dhe ajo bëri debutimin e parë në Samitin e rëndësishëm.

Sharing is caring!

Loading...
shares