Majlinda e bëri grimin vet sonte, shikoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar

13 zyrtarë policorë të infektuar me Covid-19, 100 të tjerë në Prizren në vetizolim

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Sonte ajo ka publikuar një foto ku shihet se grimin e ka bërë vet, megjithatë po duket shumë bukur./ORAinfo/

13 zyrtarë policorë të infektuar me Covid-19, 100 të tjerë në Prizren në vetizolim

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey