Makinat përplasen kokë më kokë, dy të plagosur në Pogradec (FOTO)

E rëndë në Sarandë/ E zë poshtë masivi shkëmbor, humb jetën 52-vjeçarja

E rëndë në Sarandë/ E zë poshtë masivi shkëmbor, humb jetën 52-vjeçarjaDy persona raportohet se janë plagosur si pasojë e një aksidenti në Pogradec.

Ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit, në vendin e quajtur tek lumi i Tërhanit dhe sipas informacioneve të para dy makina janë përplasur kokë më kokë me njëra-tjetrën.

Nuk dihen ende rrethanat e aksidentit, ndërsa policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e ngjarjes. Oranews ka publikuar edhe fotot nga vendngjarja.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey