Manchester United – Copenhagen, këto janë formacionet zyrtare

Inter – Bayer Leverkusen, publikohen formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester United – Copenhagen.

Manchester United dhe Copenhagen vihen përballë njëra tjetrës në kuadër të Ligës së Evropës, në fazën çerekfinale.

Kjo ndeshje do të caktojë skuadrën që prenë biletën për gjysmëfinale.

Ndeshja luhet në Gjermani, në qytetin e Koln, me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë ju sjellim formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Inter – Bayer Leverkusen, publikohen formacionet zyrtare

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey