Marina veshë fustanin më interesant që keni parë ndonjëherë

Marina Vjollca, është njëra nga moderatoret më të dashura shqiptare.

Atë ka kohë të gjatë që e kemi parë në ekranet televizive, duke qenë gjithmonë shumë e angazhuar në profesionin e saj, shkruan ORAinfo.

Duke qenë se vazhdimisht është pjesë e ekranit dhe ka të bëjë me publikun e gjerë, ajo kujdeset që çdoherë të duket e kuruar dhe në formë të mirë fizike.

E trupin e saj të bukur, ajo e ka reklamuar përmes një fustani shumë të çuditshëm që ka veshë. Duhet pranuar ajo duket prapë si në yll./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey