Marina Vjollca rrezikon shumë, bën këtë veprim në muajt e fundit të shtatzënisë

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Marina Vjollca bën veprimin që e ndalojnë shumë gjinekologë.

Marina Vjollca është një nga figurat më të dashura të televizioneve shqiptare. Pas një eksperience disavjeçare në ekranin e “Top Channel”, na habiti të gjithëve teksa u shfaq dy vite më parë duke moderuar një spektakël humori.

Ajo ndan vazhdimisht në Instagramin e saj foto nga e përditshmja, apo momente para se të ngjitet në skenë. Së fundmi ajo ka publikuar disa foto, ku sigurisht vëmendjen përveç barkut rrumbullak, e morën flokët e reja.

Pas shumë vitesh bionde, mamaja në pritje të ëmbël ka vendosur të ndryshojë look dhe të shfaqet me një ngjyrë të re.

Ky veprim shpesh është i ndaluar nga shumë gjinekologë sepse përbërësit e bojës mund të dëmtojnë fetusin, por besojmë që Marina ka zgjedhur një bojë sa më natyrale dhe të shëndetshme.

E padyshim si përherë ajo ka shkëlqyer me paraqitjen e saj të fundit.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey