Marina Vjollca zbulon gjininë e bebit, ndan momentet e bukura në ditët e fundit të shtatzënisë

“Mezi po të presim picirrukja jonë”, ka shkruar moderatorja Marina Vjollca në një foto të postuar në rrjetet sociale.

Teksa është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël, ajo ka zbuluar se së shpejti do të sjellë në jetë një vajzë.

Moderatorja dhe bashkëshorti i saj, Getoar Selimi do të bëhen prindër për herë të parë. Bukuroshja vazhdimisht ka postuar foto në “Instagram”, ku ka ndarë momente të bukura nga kjo fazë e veçantë e jetës.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey