Marina Vjollcen shtatzania e ka bërë edhe më të bukur

Marina Vjollca dhe Getuar Selimi së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë, këtë e konfirmuan para disa ditëve.

Ata janë të martuar prej vitesh dhe duken shumë të lumutur me njëri tjetrin, sidomos në fotografinë të cilën e konfirmuam se do të bëhen prindër, e si duket kjo gjë i lumturoj ata jashtë mase shumë, shkruan kosovarja.

Një fotografi të shpërndarë nga Marina në InstaStory duket se Marinën shtatzania e ka zbukurat dy fish dhe duket se po mësohet mirë me faktin që do të bëhet nënë.

Kujtojmë, se Marina dhe Getoati janë njëri ndër qiftet më të dashura dhe më të komentuara në Showbiz sidomos kur shfaqen me fotografi paran njëri tjetrit.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey