Martohen aktorët e serialit të njohur, publikohen fotot e para

Aktorët e njohur të Bollywood-it u martuan.

Aktorët e Bollywood-it , Katrina Kaif dhe Vicky Kaushal u martuan të enjten pas disa muajsh spekulimesh për lidhjen e tyre.

Çifti u martua në një kështjellë ekzotike të shekullit të 14-të në shtetin perëndimor të Rajasthan në një ceremoni të mbrojtur nga afër, ku morën pjesë miqtë e ngushtë dhe familja, transmeton rtv21.

Aktorët postuan fotografitë e para nga dasma e tyre madhështore.

Në frontin e punës, si Vicky Kaushal ashtu edhe Katrina Kaif po shijojnë suksesin e “Sardar Udham” dhe “Sooryavanshi”

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey