Mbesa e Shyhrete Behlulit ekspozon turpin si ‘peshk’ në këtë veshje transparente

Eli Martinaj është vajza e madhe e Njomzes, të bijës frizere së këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli.

Eli, u bë e njohur për publikun që kur ishte ende fëmijë.

Sot, ajo është rritur e bërë një zonjushë mjaftë simpatike, madje tejet e ndjekur nëpër rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në super formë.

E veshur me shumë stil dhe provokuese, linjat e saj trupore marrin gjithë vëmendjen.

Kaq joshëse po duket mbesa e Shyhrete Behlulit në këtë imazh. /ORAinfo/

Eli Martinaj është vajza e madhe e Njomzes, të bijës frizere së këngëtares së mirënjohur të muzikës popullore, Shyhrete Behluli.

Eli, u bë e njohur për publikun që kur ishte ende fëmijë.

Sot, ajo është rritur e bërë një zonjushë mjaftë simpatike, madje tejet e ndjekur nëpër rrjete sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në super formë.

E veshur me shumë stil dhe provokuese, linjat e saj trupore marrin gjithë vëmendjen.

Kaq joshëse po duket mbesa e Shyhrete Behlulit në këtë imazh. /ORAinfo/

Loading...