Mbulohet Prishtina, borë arrin deri në 15 centimetra

Borë deri në 15 cm në Prishtinë.

Reshjet e borës që nisën gjatë ditës së sotme dhe po vazhdojnë akoma kanë krijuar shtresë dëbore në kryeqytet.

Sipas Prishtina Weather, trashësia e dëborës në Prishtinë ka arritur deri në 15 cm.

“Reshjet e borës që filluan të bien gjatë ditës së sotme, në mbrëmje ishin më të dendura duke krijuar shtresë dëbore edhe deri në 15cm në Prishtinë”.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey