Me duar në belë, Shyhretja pozon si modele

Shyhretja pozon si zonjë e rëndë.

Shyhrete Behluli gjithmonë duket perfekte me pozat e ndryshme që publikon.

Ajo në çdo kohë shkëlqen dhe nuk mungon me veshje unik dhe grim perfekt në fytyrë, shkruan Kosovarja.

Në këtë herë të fundit, këngëtarja ka pozuar si vajzë e re dhe shkëlqen.

Po ashtu, edhe në skenën muzikore merr vëmendje duke bërë atmosferë kudo që shkon.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey