‘Me dy zemrat e mia’, Edona publikon imazhin me të ëmbël brenda shtëpisë me fëmijët e saj

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë njohur kosovare.

Krahas karrierës si këngëtare, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private, shkruan ORAinfo.

Edona përveç që është shumë aktive në muzikë, ajo nuk mungon as me postime në rrjete sociale.

Këngëtarja se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet në shoqëri të dy fëmijëve të saj.

Në shtëpinë të stolisur me bredh dhe pranë oxhakut, Edona sjell imazhin me të bukur me vajzën dhe djalin e saj. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey