“Më e mira” kënga e re nga Ermal Fejzullahu dhe Romeo Veshaj

Artistët e njohur të skenës shqiptare, Ermal Fejzullahu dhe Romeo Veshja kanë bashkuar forcat për projektin e tyre të ri.

Në rrjetet sociale dyshja kanë dhënë detaje rreth këtij bashkëpunimi.

Dueti i tyre titullohet “Më e mira” dhe do publikohet nesër në ora 19:00.

Kujtojmë që, ky është bashkëpunimi i parë i dyshes dhe mbetet të shihet si do pritet nga publiku.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey