“Me Filoqylin tim”, Romeo i buzëqeshur krahë Fifit

Romeo i buzëqeshur krahë Fifit: Me Filoqylin tim.

Mbrëmjen e kaluar banorët janë surprizuar nga ish banorët e BBV-së.

Ishte Fifi ajo e cila emocionojë Donaldin pasi i rrëfeu që ka bërë tatuazhin e diskutuar brenda shtëpisë, shkruan lajmi.

Pas natës së kaluar Fifi sot është takuar me binjakun e Donaldit, Romeon.

Romeo është ai që ka postuar imazh bashkë me këngëtaren dhe ka shkruar: Me Filoqylin tim.

Dyshja shihen të buzëqeshur krah njëri tjetrit dhe duke shumë të lumtur.

Fifi dhe Donaldi kanë pasur raporte të mira brenda shtëpisë së Big Brother Albania VIP.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey