Me flokë kaçurrela, Xhensila me këtë pamje iu lë pa fjalë me bukurinë e saj

Xhensila Myrtezaj, është njëra nga artistet më të bukura shqiptare.

Që kur ajo u paraqitë në Ethet e së Premtes Mbrëma, zëri i saj pati diçka të veçantë që premtoi shumë për të ardhmen, shkruan ORAinfo.

E ashtu doli të jetë, Xhensila u bë këngëtare shumë e dashur për publikun dhe vazhdon të sjellë këngë shumë të suksesshme.

Ajo është tani është bërë edhe nënë, por kjo nuk e ka penguar të kujdeset shumë për veten. Në foton e fundit ajo është paraqitur me flokë kaçurrele, ku ka treguar edhe një herë se është një bukuroshe e vërtetë./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey