Me flokë të kapura ‘bistek’ dhe me grim me shije, Leonora ‘shndërrohet’ në 20 vjeçare!

Leonora Jakupi mbetët njëra nga emrat më të njohur të muzikës në Kosovë.

Duke qenë se vazhdimisht ka qenë pjesë e ekranit si artiste e mirëfilltë, ajo ka qenë gjithmonë e pëlqyer nga publiku i saj besnik, shkruan ORAinfo.

Me kalimin e viteve ajo ka ndryshuar si në pamje ashtu edhe në stilin e veshjes dhe pamjes.

Madje, Leonora me kalimin e viteve vetëm sa është zbukuruar edhe me shumë.

E për tu dukur sa me bukur, këngëtarja kujdeset shumë për vetën e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto sapo ka dal nga frizerka.

Me flokë të kapura ‘bistek’ dhe me grim me shije, Leonora mahnitë me këtë pamje.

Edhe pse i ka kaluar të 40-tat, Leonora po duket si 20 vjeçare në këtë imazh. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey