Me helikopter privat, pushimet super luksoze të Luanës

Prej disa ditësh Luana Vjollca është larguar nga vendi për të kaluar disa ditë pushimi e po përflitet se këngëtarja shoqërohet me partnerin e saj, Krenar Çoçajn.

Pas Monte Carlos ku i mahniti të gjithë me fotot dhe rroba banjo e madje për të shkruajtën edhe revistat e huaja, Luana ka shkruar në Cannes.

Atje këngëtarja ka shijuar udhëtimin me helikopter privat duke parë mrekullitë e vendit e disa pamje i ka ndarë edhe me fansat bënë të ditur Xing.al


Luana duket në super formë me një fustan të zi të shkurtër duke pozuar para helikopterit.

The post Me helikopter privat, pushimet super luksoze të Luanës appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 31, 2019 4:55 pm ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=148056
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit