“Më ka shkruar vite përpara”, Beatrix flet për takimin me Neymar

Sot në ‘BBV’ ka pasur një bisedë të afërt mes Donaldit, Trixës, Dj Dagz si dhe Sarës.

Ndër të tjerash, Trixa tregoi se kishte miqësi me Neymarin dhe Mbappe.

Biseda:

Dj Dagz: Trixa a më duket a kam parë një lajm, diçka me Mbappe dhe Neymar. I ke shokë?

Beatrix: Po.

Sarah: Kë ke shok, Neymar?

Beatrix: Po.

Sarah: Futbollistin?

Beatrix: Po.

Donaldi: Si, qysh, tek?

Beatrix: Po më ka pas shkruar vite përpara, pastaj me shoqërinë në Paris me kushërirën kishim shoqëri të përbashkët. Ishim te festa.

Dj Dagz: U njohët?

Beatrix: Po. Më shkruajnë gjithmonë, janë shumë të mirë, shumë sjellshëm. Shumë shokë të mirë. Janë shumë me këmbë në tokë. Këtu i ke do që nuk kanë bërë kurrgjë e bëjnë mendjen e madhe. Ke njerëz me famë botërore e nuk i thyejnë rregullat.

Dj Dagz: Mbaj mend që keni qenë te një festë.

Beatrix: Po. Janë shumë të mirë.

Kjo është deklarata e saj…

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey