Me këngët e saj shumë veta kanë menduar t’i ‘presin venat’, e dini për cilën këngëtare kosovare është fjala?

Stili i këndimit të saj shpesh i ka nxeh shqiptarët që të tentojnë t’i ‘prejnë venat’.

Fjala është për këngëtaren e njohur kosovare, Flora Gashin.

Ajo është shumë e nxënë me ndeja të ndryshme, duke i mbushur sallat sa herë përformon.

Flora përveç aktive me muzikë argëtuese, ajo shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Këngëtarja pothuajse çdo ditë poston foto e video nga përditshmëria e saj.

Se fundmi Flora ka publikuar disa foto sapo ka dal nga frizerka.

E rregulluar bukur dhe me stil, Fjolla po duket një zonjë e rëndë.

Kujtojmë që Flora është e martuar dhe nënë e tre fëmijëve, një djali dhe dy vajzave. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey