Me këtë foto Loredna i tregon Mozzikut se çfarë ka humbur

Loredna Zefi, vazhdon të jetë emër i lakuar në mediat rozë.

Ajo u bë e njohur për publikun e gjerë që kur e bëri zyrtare lidhjen e saj me reperin, Mozzik, shkruan ORAinfo.

Lidhje e tyre kishte batica dhe zbatica, por që nga ajo dashuri e tyre erdhi në jetë vajza e tyre, Hana.

Nuk ka shumë muaj, e çifti në fjalë deklaroi se gjithçka mes tyre kishte përfunduar ani pse në mes e kanë një vajzë.

Loredna ka vazhduar jetën e saj artistike, ku shpesh herë poston foto shumë të bukura. Me fotografinë e fundit, ajo ia ka dëshmuar Mozzikut se çfarë ka humbur./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey