Me këtë postim Bora i tregon Donaldit se nesër e ka ditëlindjen

Nesër do të jetë një ditë e veçantë për Bora Zemanin.

Ajo që padyshim është personi më i komentuar dhe më i klikuar për vitin që lamë pas, shkruan ORAinfo.

Bora Zemani, është modertorja që bëri bujë të madhe, por hyrja e saj në Big Brothet Vip shkaktoi shumë trazira për Donaldin.

Madje, ky i fundit ani pse ia ka nisur një lidhje dashurie me Beatrix Ramosaj, shpesh herë ai është parë në mendime, duke aluduar kështu se ai ende nuk e ka harruar Borën jashtë.

E Bora përmes një fotoje ka paralajmëruar se nesër e ka ditëlindjen./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey