Me këtë veprim, Bora Zemani ngjallë dyshime të reja se është shtatzënë!

Bora Zemani, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Prezantuesja në fjalë, u bë figurë e njohur që kur udhëhoqi emisioni e dashurisë, Përputhen, shkruan ORAinfo.

E emri i saj u lakua edhe më shumë në media që kur u zbulua lidhja e saj me aktorin e humorit, Donald Veshaj.

Tani, dyshja nuk po ndahen nga njëri-tjetri, madje ata shfaqen se bashku edhe në vendin e punës.

Bora mbrëmë ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të ngushtë. Duke mbuluar barkun me dy duart ajo ka ngjallë dyshime se është shtatzënë dhe me këtë lëvizje po synon ta fsheh barkun.

Se a është në pritje të ëmbël, këtë do ta kuptojmë shumë shpejt, ndoshta në postimin e radhës nga moderatorja e njohur shqiptare. /ORAinfo/

Bora Zemani, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Prezantuesja në fjalë, u bë figurë e njohur që kur udhëhoqi emisioni e dashurisë, Përputhen, shkruan ORAinfo.

E emri i saj u lakua edhe më shumë në media që kur u zbulua lidhja e saj me aktorin e humorit, Donald Veshaj.

Tani, dyshja nuk po ndahen nga njëri-tjetri, madje ata shfaqen se bashku edhe në vendin e punës.

Bora mbrëmë ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të ngushtë. Duke mbuluar barkun me dy duart ajo ka ngjallë dyshime se është shtatzënë dhe me këtë lëvizje po synon ta fsheh barkun.

Se a është në pritje të ëmbël, këtë do ta kuptojmë shumë shpejt, ndoshta në postimin e radhës nga moderatorja e njohur shqiptare. /ORAinfo/

Loading...