Me këtë veshje Elita do ta “çmend” Gjikon

Ata janë çifti më i lezetshëm i show-bizzit kosovar, por edhe më tej.

Ani pse Gjiko nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri së fundmi, ajo po kujdeset që kohën e tij të ia kushtoi gruas së tij, Eitës dhe dy fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Dyshja në fjalë ka kohë që janë në pushimet dhe po shijon këto ditë të nxeha në mënyrën më të mirë.

Në anën tjetër Elita, ani pse ende nuk e kemi parë me ndonjë prezantim të ri, ajo gjithmonë është aktive në rrjetet sociale ku tregon gjithçka nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajo ka pozuar para pasqyrës, ku në një veshje elegante tregon trupin e saj në formë./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey