Me këtë veshje Elita do ta lë pa fjalë Gjikon

Elita Rudin, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Që kur e kuptoi se ajo është në pritje të fëmijës së dytë, Elita u shkëput nga bota e televizionit, duke iu përkushtuar më shumë familjes, shkruan ORAinfo.

Ajo tani është një nënë e bekuar, pasi është duke u përkujdesur në rritjen e djalit Zërit dhe vajzës së vogël, Bota.

Por, Elita ka paralajmëruar se shumë shpejtë do të jetë pjesë e një ekrani,ani pse nuk ka dhënë detaje shumë.

Moderatorja përmes disa postimeve, ka treguar se është në formë të mirë dhe se për veten e saj kujdeset shumë. Me këtë pamje ajo do ta lë pa fjalë burrin e saj./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey