Me këtë veshje, Kaltrina do ta ‘shkrin’ burrin e saj

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Ajo sot ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur shumë serioze. Me këtë pamje ajo do ta ‘shkrijë’ burrin e saj. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey