Me klas dhe tërheqëse, Nora Istrefi pëlqehet për dukjen e saj

Nora Istrefi është në vendet e para të listës për femrat që konsiderohen ndër më tërheqëset në estradën shqiptare. Krahas hiteve muzikore ndër vite, këngëtarja veçohet edhe për dukjen e saj. Edhe pse është pjesë e skenës për shumë vite, ajo vazhdon të admirohet për figurën mahnitëse trupore. (Foto: Instagram/noraistrefi) Gjatë të hënës, Nora ka […]

shtator 18, 2023 - 22:30
 0  6
Me klas dhe tërheqëse, Nora Istrefi pëlqehet për dukjen e saj

Nora Istrefi është në vendet e para të listës për femrat që konsiderohen ndër më tërheqëset në estradën shqiptare.

Krahas hiteve muzikore ndër vite, këngëtarja veçohet edhe për dukjen e saj.

Edhe pse është pjesë e skenës për shumë vite, ajo vazhdon të admirohet për figurën mahnitëse trupore.

(Foto: Instagram/noraistrefi)

Gjatë të hënës, Nora ka sjellë një set fotografish e veshur me kostum duke marrë pëlqimin e fansave të saj të shumtë.

(Foto: Instagram/noraistrefi)

Profili i këngëtares në Instagram përcillet nga më shumë se 1.1 milion ndjekës, të cilët i presin me kërshëri postimet e reja të saj. /Telegrafi/

 

(Foto: Instagram/noraistrefi)

 

(Foto: Instagram/noraistrefi)

 

(Foto: Instagram/noraistrefi)

 

(Foto: Instagram/noraistrefi)

 

(Foto: Instagram/noraistrefi)