“Me mbretëreshën time”, Butrint Imeri e publikon foton me të ëmbël me nënën

Butrint Imeri ndanë imazhin e ëmbël me nënën duke treguar se gjendja shëndetësore e saj është mirë.

Kwngwtari është nga artistët që pa ngurrim shpesh herë ndanë imazhe familjare në rrjetet sociale.

Këngëtari gjithnjë ka treguar se pika e tij e dobët është nënë e tij.

Para disa muajsh artisti tregoi për fansat se ajo është në gjendje jo të mirë shëndetësore, madje ishte shtirë edhe në spital.

Që nga ajo kohë, Imeri sot ka postuar një fotografi krahë nënës e cila duket në formë mjaftë të mirë dhe e buzëqeshur, shkruan kosovarja.

“Me mbretëreshën time”, kishte shkruar ai në mbishkrim të imazhin.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey