Më mirë është të shikoni një detaj tjetër!

Gjatë gjithë kohës shikoni në drejtim të mirë, por në detaj të gabueshëm

Flitet që meshkujt me shputa dhe hundë të madhe e kanë organin më të madh, transmeton KosovaToday.

A është e saktë kjo, kanë vendosur ta konstatojnë shkencëtarët dhe kanë kuptuar që fjala është edhe për një thashetheme e cila nuk pi ujë.

Mirëpo, si duket ekzistojnë pjesë të tjetra të trupit të cilat mund të sinjalizojnë që mashkulli ka organ të madh, ndërkaq ato janë gishtat e këmbëve.

Një studim korean ka treguar që gjatësia e penisit do të mund të jetë e lidhur me gjatësinë e gishtit të madh të këmbës dhe të gishtit të mesëm. Sa më i madh – aq më i mirë, logjike apo jo.

Duhet theksuar që këtu është gjetur lidhja e dobët, mirëpo gjithsesi më e fortë se ajo me madhësinë e shputave dhe hundës.

– Madhësitë dhe karakteristikat e ekstremiteteve trupore nuk janë të mjaftueshme për vlerësimin e gjatësisë së penisit – kanë konstatuar shkencëtarët kanadezë. /KosovaToday/

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk September 10, 2019 9:56 am ne Shendet. ne link https://lajme.mk/?p=149008
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit