‘Me paska marrë malli me u bë nuse’, Gëzimja mahnitë e veshur me dimi e jelek

Gëzime Hamza, është reja e këngëtares së njohur, Remzie Osmani.

Që kur ajo hyri në atë shtëpi, ajo është bërë gjithmonë pjesë e mediave rozë, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh tregon përditshmërinë e saj.

Shpeshherë ajo shfaqet e thjeshtë me stilin e saj në veshje, por nuk i mungojnë edhe imazhet në veshje tradicionale.

Kësaj radhe, Gëzimja shfaqet e veshur me dallam prej ari, e me këtë pamje ajo do t’ia kënaq zemrën vjehrrës së saj, Remzie Osmanit. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey