“Më përdhunuan 12 izraelitë”, 19-vjeçarja britanike shpëton me vetëm 125 euro gjobë (Fotot)

Një adoleshente britanike, e cila pretendoi se ishte përdhunuar nga 12 burra izraelitë është shpallur fajtore nga Gjykata e Qipros duke u dënuar me 4 muaj burg.

Fatmirësisht ajo nuk do të kalojë asnjë ditë burg dhe do të kthehet në shtëpinë e saj.

Dënimi i saj u konvertua në vetëm 125 euro.

‘Ajo nuk e tha të vërtetën … ajo e di se nuk u përdhunua kurrë’, deklaroi gjykatësi.

Më herët, ajo pati deklaruar se kishte takuar një djalë nga Izraeli me të cilin pati seks konsensual, por më pas ai thërriti shokët e tij, të cilët, sipas saj, e përdhunuan në grup.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey