Me plot stil Dafina Zeqiri publikon imazhe të reja

Ajo është shfaqur me plot stil në këto fotografi.

Artistja shqiptare vazhdon të qëndrojë pranë fansave të saj me postime në rrjete sociale.

Dafina Zeqiri pas suksesit me projektin e ri “Duro” ka publikuar imazhe të reja në Instagram veshur me stil sportiv.

Këngëtarja ka ndarë imazhe plot stil derisa arriti të marr komente dhe pëlqime të shumta nga 1, 6 milionë ndjekësit e saj.

Veshjen sportive, kantautorja e projektit “Duro” e ka kombinuar me një xhaketë ngjyrë të zezë, kapele teksa ka vendosur edhe flokë të gjata me kaçurrele.

Ndryshe, kënga më e re e Dafinës është pjesë e albumit “Dafinë moj” lansimin e të cilit e ka paralajmëruar vitin e kaluar.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey