Me të bardha dhe hiret në plan të parë, Melinda nuk e lë askënd indiferent

Melinda Ademi ka publikuar një set fotografish, në të cilët ka vënë në plan të parë figurën e mrekullueshme trupore. Në këtë fotosesion, këngëtarja paraqitet me kostum të bardhë në formë të brendshmesh. E njohur për linjat e admiruara të fizikut të saj, autorja e shumë hiteve ka ngacmuar imagjinatën. (Foto: Instagram/melindaademi) “Larg syve, por […]

shtator 18, 2023 - 22:30
 0  5
Me të bardha dhe hiret në plan të parë, Melinda nuk e lë askënd indiferent

Melinda Ademi ka publikuar një set fotografish, në të cilët ka vënë në plan të parë figurën e mrekullueshme trupore.

Në këtë fotosesion, këngëtarja paraqitet me kostum të bardhë në formë të brendshmesh.

E njohur për linjat e admiruara të fizikut të saj, autorja e shumë hiteve ka ngacmuar imagjinatën.

(Foto: Instagram/melindaademi)

“Larg syve, por në mendjen tënde”, është përshkrimi që u ka vënë këtyre imazheve.

(Foto: Instagram/melindaademi)

Vetëm disa minuta pas publikimit, fotografitë kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqimet në profilin e saj në Instagram, i cili ndiqet nga më shumë se 1.2 milion fansa. /Telegrafi/

(Foto: Instagram/melindaademi)

 

(Foto: Instagram/melindaademi)

 

(Foto: Instagram/melindaademi)

 

(Foto: Instagram/melindaademi)

 

(Foto: Instagram/melindaademi)