Me veshje ‘arabe’ Zora Zemani do ta çmendet Donaldin po ta shikonte

Bora Zemani, po vazhdon të jetë emër shumë i përfolur.

Që kur ajo ekspozoi lidhjen e saj me aktorin, Donald Veshajn, bëri bujë të madhe, shkruan ORAinfo.

Romanca e tyre u bë publike në sytë e publikut me hyrjen e saj në Big Brother Vip, ku zgjodhi të sqarohet me Donaldin për problemet e tyre.

Por, gjërat nuk rrodhën faj ashtu siç mendohej. Donaldi u lidh me një banore tjetër brenda shtëpisë, gjë që bëri që Bora të heqë dorë nga ai.

Madje, ajo më nuk e mban edhe varësen që Donaldi ia dhuroi në përvjetorin e lidhjes. Tani, Bora po e vazhdon jetën e saj dhe po e moderon emisionin “Përputhen”.

Së fundmi ajo ka shkëlqyer në një fustan të kuq. Gjynah se çfarë ka humbur Donaldi./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey