Mediat ndërkombëtare krahasojnë Luana Vjollcën me këngëtaren serbe

Sharing is caring!

Është njëra nga këngëtaret më të komentuara të momentit falë bashkëpunimit me këngëtarin e njohur botëror Faydee.

Media boshnjake “Express” i ka dedikuar moderators seksi një shkrim dhe në të e krahason me emra të njohur në të gjithë botën.

Në titull ata shkruajnë se Luana Vjollca është Jelena Karleusa shqiptare dhe në brendësi të tij ndajnë disa detaje lidhur me jetën e saj.

Arsyeja përse Tom Cruise prej 6 vjetësh refuzon të shohë vajzën e tij të vetme
Arsyeja përse Tom Cruise prej 6 vjetësh refuzon të shohë vajzën e tij të vetme

“Express” shkruan se Luana është e fiksuar pas grimit dhe fotove seksi duke e krahasuar atë me Kim Kardashian dhe Pamela Anderson.

Ky sukses për këngëtaren ka ardhur pas bashkëpunimit të suksesshëm me Faydee në këngën “Habibi”, e cila ka thyer rekorde klikimesh.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Luana duke e publikuar shkrimin në Instagram.

Arsyeja përse Tom Cruise prej 6 vjetësh refuzon të shohë vajzën e tij të vetme
Arsyeja përse Tom Cruise prej 6 vjetësh refuzon të shohë vajzën e tij të vetme

The post Mediat ndërkombëtare krahasojnë Luana Vjollcën me këngëtaren serbe appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.

Sharing is caring!

Loading...
shares