Melinda Ademi përmes pozave joshëse paralajmëron projektin e ri

Reperja shqiptare po sjell projektin e ri muzikor.

Melinda është mjaft aktive në rrjete sociale, duke postuar fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo ajo profesionale.

Melinda ka forma të përkryera trupore dhe këtë e dëshmon çdo herë nëpërmjet imazheve që i poston ajo.

Së fundmi ajo ka sjellë disa imazhe nga studio muzikore ku duket mjaft seksi me të pasmet e kthyer nga kamera.


Melinda kombinoi pantallonat xhins me bluzën e vogël ngjyrë të bardhë ndërsa ishte kujdesur që flokët dhe grimin ta ketë mjaft bukur.

“Gjëra të bukura janë rrugës”, thotë Melinda teksa paralajmëron fansat e saj për prurjet e reja të cilat janë rrugës.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey