Melinda e nis me një postim të nxeht ditën e ‘Shën Valentinit’

Genta tregohet shtepiake, gatuan për të dashurin e saj turk

Është ndër reperet me të dashura për publikun shqiptrë.

Reperja kosovare është shfaqur tepër e nxehtë sonte në një foto që ajo e ka prezantuar në Instagram

Melinda është parë e veshur në të kuqe por poza e saj e shtrirë në shtrat është tepër provokative.

“A do të jesh ti Valentini i imë”, ka shkruar Melinda derisa ekspozon të pasmet e saj seksi e shtrirë në një krevat.

Genta tregohet shtepiake, gatuan për të dashurin e saj turk

Kënga e fundit e Melindës ishte kënga “Karma” të cilën ajo e promovoi pak para përfundimit të vitit 2019 dhe është njëra prej këngëve që u bë hit në Kosovë.

Ende nuk dihet se cili do të jetë projekti i radhës i reperes.

Genta tregohet shtepiake, gatuan për të dashurin e saj turk

Genta tregohet shtepiake, gatuan për të dashurin e saj turk

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey