Melinda e tepron kësaj here, ekspozon ‘zogun’ në fotografinë e publikuar

Melinda Ademi, është një këngëtare e re në skenën tonë.

Por, qysh me prezantimin e saj në skenë,ajo ka bërë për vete një numër të madh adhuruesish, shkruan ORAinfo.

Me këngët e saj të publikuara,por edhe me bashkëpunimet që ka sjellë ka marrë mira klikime në videot e saj.

Melinda, është komentuar edhe për pamjen e saj.

Ajo gëzon forma bombastike të cilat gjithmonë janë përfolur nëse janë origjinale apo jo.

Sidoqoftë Melinda po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet super provokuese.

Me fustan të shkurt dhe këmbë të hapura, Melina ekspozon ‘zogun’ e saj.

Për me tepër shikojeni foton dhe gjykojeni vet veprimin e saj… /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey