Mëmësia e ka zbukuruar edhe më shumë Shkurtën

Shkurte Gashi, është duke shijuar suksesin e këngës së saj të fundit me bashkëpunim me Bardhin dhe Norën.

Ajo, padyshim që është njëra nga artistet më të dashura, pasi që këngët e saj gjithmonë kanë rezultuar hite të paharrueshme, shkruan ORAinfo.

Shkurta përveç se është e zonja në profesionin e saj, ajo është e përkushtuar edhe familjes së saj, sidomos në rritjen e djalit të saj, Malit.

Por, duket se mëmësia e ka zbukuruar shumë Shkurtën, pasi në imazhin e fundit ajo duket si kukull./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey