Merr fund dilema: Genta Ismaili ka diçka për të thënë pas lajmeve për shtatëzani

Genta Ismaili ka diçka për të thënë pas lajmeve për shtatëzani.

Ditë më parë burime të Prive.al konfirmuan lajmet se Genta Ismaili është në ditët e fundit të pritjes së ëmbël.

Këngëtarja dhe partneri i saj prej vitesh Usta do të bëhen prindër për herë të parë.

E për këtë pritje si duket Genta ka diçka për të thënë, ajo përmes një postimi në InstaStory shkroi: “Ndihem e bekuar, ju dua të gjithëve”.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey